| Duration | PRICES: 1 WEEK - 3 lessons per day | ADDITIONAL LESSON Prices | Lunch with teacher, PER DAY | |
|---|---|---|---|---|
| Ask for More Information | Online Price Calculator | Enroll now | ||||
| One-To-One (1 student) | € 750 | € 50 | € 80 | |
| Two-To-One (2 students) | € 975 | € 65 | € 120 | |
| Three-To-One (3 students) | € 1.200 | € 80 | € 160 | |
| Four-To-One (4 students) | € 1.475 | € 95 | € 200 | |
| Short Description and Note |
|
|||
| Course centers |
||||
English (UK)
Italian (IT)
French (FR)
Japanese (JA)
German (DE)
Russian (RU)
Spagnolo (ES)
Português (pt-PT)
Nederlands (nl-NL)
Danish (DA)
Czech (CZ)
Polacco (PL)
Turkish (TR)
Korean (KR)
Magyar
Українська (Україна)
简体中文(中国)

